Начало » Обяви кариери » Дилър варутни и капиталови пазари

Дилър варутни и капиталови пазари

ДЕЛТАСТОК АД | София

От 1998 г. ние сме на челните позиции в иновациите в търговията, приемайки предизвикателството да предлагаме несравнимо изживяване на нашите клиенти, като същевременно имаме големи очаквания за утрешните възможности. Ние сме напълно лицензирани и регулирани от българската Комисия за финансов надзор (КФН) и сме паспортизирани по MiFID II. Нашата собствена уникална платформа и MetaTrader 5  позволяват на клиентите ни да търгуват с над 1000 инструмента: форекс, индекси, криптовалути, стоки и акции като CFD.

Богатият опит на екипа ни и положителното отношение създават динамична работна среда за всеки, имащ силното желание да направи сериозна кариера в света на финансовите пазари.

Изминали сме дълъг път от първата ни сделка през 1998 година и има още много неща, които искаме да постигнем. Търсим FX & CFD ДИЛЪР, който да ни помогнем да увеличим и укрепим нашите позиции на пазара, като поддържаме и развиваме нашите системи и разбираме добре нуждите на клиентите ни.

Ключови задължения

  • Активно наблюдение на цялостните експозиции и индивидуалните инструменти на компанията. Това включва търговия на спот и фючърсните пазари, за да се избегне негативен P/L, като в същото време се спазват наложените ограничения за външен и вътрешен риск, както и капиталовите.
  • Наблюдение на трейдинг дейността и докладване за всяка потенциална пазарна злоупотреба.
  • Научаване и, съответно, създаване на различни дневни доклади
  • Управление на нашите системи, с цел осигуряване на непрекъсната търговия за нашите клиенти
  • Създаване на седмични анализи на финансовите пазари
  • Наблюдение и докладване на събития, влияещи на пазарите
  • Комуникация с клиентите

Работно време: след периода на обучение – ротация на смени, включително нощни

Работно място: София

Изисквания:
• Свободно владеене на английски език (писмено и говоримо)
• Много добра компютърна грамотност
• Много добри комуникационни умения
• Отговорност и организационни умения

Ще се счита за предимство:

  • Университетска диплома по икономика, финанси или подобна област
  • Познания/предишен опит в сферата на търговията с валути и ценни книжа

Ние Ви предлагаме:

  • Страхотна възможност за професионално развитие във финансовия сектор
  • Привлекателна заплата
  • Възможност за работа с опитни професионалисти, които са винаги готови да споделят знанията и уменията си
  • Обучение и насоки
  • Положителна и колегиална работна атмосфера
  • Офис на отлична локация и с много екстри
  • Допълнителни социални придобивки

Ако смятате, че тази позиция е подходяща за Вас, изпратете ни Вашата автобиография на office@deltastock.bg.

Ще се свържем за интервю само с одобрените кандидати.

Всички кандидатури ще се третират с най-строга конфиденциалност.